LEGO CITY Hlídka Letecké policie 60206 STAVEBNICE Zobrazit větší

LEGO CITY Hlídka Letecké policie 60206 STAVEBNICE

249 Kč s DPH

DS57973999

Skladem

LEGO 60206 - Hlídka Letecké policie z produktové řady LEGO CITY - Dětské plastové kostky v krabici.

Pomozte svému malému staviteli ohlídat LEGO® City se skvělou sadou 60206 Hlídka letecké policie. Tato sada LEGO 4+ je speciálně navržena tak, aby byla zábavná a snadná pro předškoláky a děti. Obsahuje bezvadné letadlo s otevíracím kokpitem pro minifigurku a světlometem, a navíc i speciální podložkou pro začátečníky, která jim umožní zažít radost z postavení modelů na vlastní pěst. Součástí je jednoduchý průvodce na stavění a hraní, který pomůže vašemu malému hrdinovi porozumět účelu jednotlivých stavebních kroků a rozvíjet představivost a důvěru ve vlastní stavitelské schopnosti ve známém prostředí LEGO City.

LEGO City je inspirováno životem ve městě a nabízí vašim dětem skvělou možnost tento život poznat. Najdou tu všechna hlavní témata na celé hodiny her, od policejních a hasičských sborů po spoustu úžasných vozidel a ikonických budov - zamilují si jejich stavění a hry s nimi. LEGO City je plné podrobností podněcujících představivost, a je to tedy velmi proměnlivý svět. Je to svět nekonečných příležitostí, který umocňuje jak různorodost dětských her, tak jejich zábavnost.

Stavebnice Lego je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. I když je více podobných stavebnic i se stejnými rozměry kostek, rozdíl je ve kvalitě materiálů, která je nesrovnatelná. Ta zaručuje pevnost, stálobarevnost, přesnost rozměrů - snadné sestavení a rozebrání. Tato hračka vydrží beze změny celé generace.

Rozměry balení (š v h): 15,5 x 14 x 6cm
Materiál: plast (pvc)
Počet dílků v balení: 54

Obsah balení: 2 LEGO City figurky (pilot letecké policie a zloděj), snadno sestavitelné letadlo letecké policie s otevíracím kokpitem pro minifigurku, světlometem a speciální podložkou pro začátečníky, otevírací mini trezor s lupem, 2 diamanty, páčidlo, pouta

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 4 let

30 dalších produktů ve stejné kategorii: