Nové Snížená cena WOODY DŘEVO Vláčkodráha osmička set 40 dílků *DŘEVĚNÉ HRAČKY* Zobrazit větší

WOODY DŘEVO Vláčkodráha osmička set 40 dílků *DŘEVĚNÉ HRAČKY*

629 Kč s DPH

-10%

699 Kč s DPH

DS36417944

Skladem

Pořiďte pro vaše nejmenší vláčkodráhu - osmičku s vláčkem, která je kompatibilní s ostatními vláčkodráhami a doplňky od české značky Woody.

Barevný dřevěný vláček s magnetickými konci na spojení se
skládá z lokomotivy a 3 vagonků a může se hned vydat na dlouhou cestu. Vláček projede krajinou s domečky a stromy, přejede přes most nebo pod mostem a pojede po dráze ve tvaru osmičky nebo po
trati, kterou si dítě samo vymyslí. Vláčkodráha obsahuje 40 dřevěných dílků, množství stromů, postaviček, značek, auto a domečky. Vláčkodráha rozvíjí dětskou kreativitu a jemnou motoriku.

Česká značka WOODY - to jsou dřevěné hračky a dřevěné výrobky, zaměřující se na didaktický a motorický rozvoj dítěte, rozvíjení jemné motoriky, kombinatoriky a jednoduchého kreativního a kombinačního
myšlení. Klade
velký důraz na vysokou kvalitu a bezpečnost. Všechny hračky jsou testovány na nejvyšší mezinárodní standard a většina hraček je zařazena do programu "BEZPEČNÉ HRAČKY - SAFE TOYS".

Dřevěné hračky jsou oblíbené nejen dětmi, ale i rodiči. Hračky ze dřeva patří mezi zdravotně nezávadné hračky.

Které dítě by rádo nepozorovalo vlaky? Pořiďte mu nějaký vláček domů, určitě si bude spokojeně houkat. Tenhle vláček musí mít doma každý malý železničář, výpravčí nebo jen sběratel či fanda železnice.

Rozměry balení (d š): 80 x 43cm
Rozměry vláčkodráhy (d š): 110 x 47cm
Materiál: dřevo, magnet

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

30 dalších produktů ve stejné kategorii: